راتچا پراسانگ ازمراکز خرید جذاب تایلندبوده که برندهای معروف پوشاک و کیف و کفش و غیره  در ان به فروش می رسند.این مرکز خرید تنها در چند قدمی میدان سیام ،با فروشگاه های بسیار جذابش محلی برای خریداران میباشد.

مرکزخریدراتچا پراسانگ

این مرکز خرید از هر دو طرف با دو قسمت مغازه های ISETAN و ZEN که مختص محصولات ژاپنی میباشد احاطه شده وعرضه کننده برندهای بین المللی , مبلمان , هنر و صنایع دستی تایلندی است.فروشگاهی شش طبقه که در طبقه همکف به فروش پوشاک مردانه و زنانه پرداخته و علاوه بر این پوشاک بوتیک هایی چون : جسم تامپسون , محصولات ابریشمی نارایا ,  تیم برلند , چمدان فروشی ,  کفش فروشی , محصولات چرمی و مغازه هایی که به فروش CD و DVD مشغولند به چشم میخورند.از فروشگاه چند منظوره B25 که دارای کتاب و سی دی های متنوع است دیدن کنید.طبقات دوم و سوم مخصوص مغازه های پوشاک آقایان و خانمها ,  فروش کفش پارچه فروشی ها و رستورا نها و کافی شاپ های متنوع قرار دارد. وسایل کامپیوتری و الکترونیکی نیز در طبقه چاهرم این مرکز قرار گرفته .
در طبقه پنجم نیز مختص مبلمان و دکوراسیون خانگی است.پوشاک کودکان , اسباب بازی , بازی های یارانه ای , پارچه های تایلندی , صنایع دستی های چوبی , جواهرات , پوشاک سنتی و شال های PASHMINA نیز در طبقه ششم این مرکز خرید وجود دارند.
در طبقه ششم علاوه بر این موارد ذکر شده پارک تی کی , مرکز بازی های سه بعدی یک سینما و چندین رستوران نیز وجود دارد که میتوانید از آنها نیز بهره ببرید.

مرکزخریدراتچا پراسانگ
هتل هایی چون : آرنوما , اینتر کنتینانتال , سویس اتل نای لرت پارک , هالیدی این , گرند حیات اروان بانکوک , فور سیزن , کورت یارد در اطراف این مرکز خریدهستند که با اقامت در آنها میتوانید به راحتی به این مرکز خرید دسترسی یابید.