دریم ورلد بانکوک تایلند


دریم ورلد بانکوک که یکی از مراکز تفریحی و جاذبه های گردشگری بانکوک به شمار می رود در واقع یک مجموعه فرهنگی فریحی در حومه پایتخت تایلند است که از برنامه های سرگرم کننده و مفرح برای تمام سنین برخوردار می باشد. بخشهای متنوع این مجموعه شامل :
شهر بازی بزرگ دریم ورلد بانکوک
ترن هوایی
تنل وحشت دریم ورلد تایلند
پیست اتوموبیل رانی
کشتی هوایی
تله کابین دریم ورلد بانکوک
انواع قایق های سواری
قطارهای زیرزمینی


سوار شدن بر یک قایق موتوری 20 نفره که از ارتفاع نسبتاً بلندی به درون گودال بزرگی از آب سقوط کرده و سرنشینان را چند لحظه با خود به زیر آب می برد، از بخشهای جذاب پارک دریم ورلد بانکوک به شمار می رود . لباسهای همه مسافران این قایق پس از این سقوط هیجان انگیز خیس می شود، پس پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد استفاده از این وسیله تفریحی دریم ورلد بانکوک را دارید، حتماً لباس اضافه همراه خود داشته باشید.
از دیگر قسمت های جذاب دریم ورلد بانکوک ، محوطه شهر یخیست که در هوای گرم و شرجی بانکوک فعال است. برای ورود به شهر یخی ، باید از لباس گرم، کاپشن، چکمه و دستکش که در کنار در ورودی شهر یخی به بازدید کنندگان ارائه می گردد ، استفاده نمایید. برف مصنوعی این بخش که بسیار شبیه برف طبیعی بوده و منطقه سرسره های یخی، محیط زمستان را برای گردشگران تداعی می کند ؛ تماشای زمین خوردن پرنشاط کسانی که با تیوب های لاستیکی از بالای یخ ها به پائین سر می خورند، جالب است.


باغ بزرگ مجموعه دریم ورلد بانکوک ، که با گلها و درختان متنوع و زیبایی تزئین گشته اند نیز محیطی منحصر به فرد و جالب را برای عکاسی فراهم آورده است.

safarethailand.ir